Skip to content

Vizītkartes, bukletus, veidlapas, afišas, plakātus, apsveikuma kartiņas, ielūgumus, cenu zīmes, etiķetes, uzlīmes, dāvanu kartes, kalendārus, diplomus, sertifikātus, skrejlapas, ēdienkartes, roll up bannerus, katalogus, auto uzlīmes un daudzus citus drukas materiālus.

Stūru noapaļošanu, griešanu, numerāciju, iesiešanu ar spirāli, laminēšanu, izciršanu, UV lakošanu, locīšanu, bigošanu, perforāciju u.c.

Mūsu radošā komanda ar ilggadējo pieredzi spēj piepildīt jūsu sapņus un  realizēt jūsu vēlmes ar unikālu, kvalitatīvu un individuālu dizaina izstrādi. 

PVC baneri, Comotex plastikāts, Kompozītmateriāls, plēve,  plakāti, kā arī citu dažādu priekšmetu apdruka. 

Pēcapstrādē piedāvājam – frēzēšanu, laminēšanu, malu apstrādi u.c. Pakalpojumus.

LKvalitatīva druka ar ļoti labu drukas klājumu un noturību. Digitālā druka ir izdevīga un ļoti ērta nelielu tirāžu drukāšanai, ātrā laikā mēs izgatavojam augsta līmeņa kvalitatīvu drukas materiālu. Mums ir liels papīra sortiments uz vietas. Drukajam arī uz plastikāta, plānā papīra un  kartona līdz 350g.

Ekonomisks un ideāls risinājums lielu tirāžu drukai – bukleti, kartiņas, brošūras, kalendāri,  grāmatas u.c.  Šis ir pilnkrāsu drukas polārākais un uzticamākais veids poligrāfijas produkcijas izgatavošanā, izmantojot dažādus papīra veidus.

Ekskluzīva iespēja attēlu pārnest uz tekstila, keramikas un metāla virsmām. Apdrukājam dažādus priekšmetus, kam ir speciāls polimēra pārklājums. Mūsu drukai ir gēla krāsas, kas ir ļoti košas un noturīgas, tās nebalē un neskrāpējas. Apdrukāt varam pat sākot no viena priekšmeta.

Apdrukājam dažādus materiālus un virsmas – plastikātu, kartonu, tekstilu. Izmaksas ir  atkarīgas no krāsas klājuma laukuma un krāsu skaita. Ļoti augsta kvalitāte un noturība. Ar sietspiedes tehnoloģiju mēs piešķiram veiksmīgus vizuālos efektus – reljefu, lakas spīdumu, dažādu faktūru imitāciju u.c, kā arī varam personalizēt un apdrukāt gatavu produkciju.

Piedāvājam izstrādāt dažādas prezentreklāmas ar Jūsu uzņēmuma logo un krāsu stilu. Dažādi risinājumi.